Gazze’ye atom bombası atılmasını isteyen Feiglin’in asker torunu Gazze’de vuruldu

  • HABER7

Gazze Şeridi’nde 8 aydır sadece sivil katliamı gerçekleştirebilen İsrail ordusu, silahlı mücahidler karşısında darmadağın oluyor.

Gazze’nin güneyindeki 2 milyon sivilin sığındığı Refah şehrine bütün dünyanın tepkisine rağmen hava ve kara saldırısı başlatan İsrail ordusu, bu cephede de ciddi kan kaybı yaşıyor. Kassam Tugayları’nın dün Refah’ta düzenlediği taarruzlarda İsrail ordusunun yine elit birlikleri imha edildi.

İsrail’in öldürülen işgalcileri arasında İsrail ‘Kimlik’ Partisi Genel Başkanı ve eski Knesset meclis üyesi Moshe Feiglin’in torunu Yair Levin de yer aldı. Yair Levin’in İsrail ordusunda Givati Tugayı’nda görevli olduğu ve Refah şehrindeki terör saldırılarında yer aldığı öğrenildi.

İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), Levin’in Gazze Şeridi’nin güneyindeki çatışmalarda öldüğünü doğruladı.

GAZZE’Yİ KİMYASAL SİLAHLA VURMAKTAN BAHSEDEN CANAVAR

Torunu Gazze Şeridi’nde öldürülen Moshe Feiglin, “Gazze’nin kimyasal bombalarla tamamen yok edilmesi gerektiğini” söylemişti. Azılı siyonist Feiglin, “Gazze’nin hemen küle çevrilmesini” istemişti.

__________

REFAH’TA BOZGUNA UĞRUYORLAR

İsrail ordusu dün Refah’taki Şabura Mülteci Kampı’nda adeta bozguna uğratılmıştı. İsrail ordusu, mücahidlerin karmaşık taarruzlarıyla mermi yağmuruna tutulmuştu. Kassam Tugayları’nın önceden patlayıcılarla donattığı bir eve sığınan İsrail kuvvetleri, binanın havaya uçurulmasıyla etkisizleştirilmişti. Patlatılan binada ölü ve yaralı bırakılan İsrail askerlerinin yardımına gelen kurtarma birlikleri de havan toplarıyla hedef alınmıştı.

İsrail ordusu, önceki gün de Refah’ın Yabna kampında büyük darbe yemişti. İsrail’in tankları, zırhlı araçları imha edilmiş, sivilleri katletmek için pusuya yattığı tespit edilen bir işgalci, Kassam Tugayları’nın anti-personel roketiyle vurulmuştu.

__________

MÜCAHİDLER OLMAZ DENİLENİ BAŞARIYOR

En modern silahlarla donatılan, sürekli ABD ve Batı’dan ikmal desteği alan, dünyanın çeşitli ülkelerinden topladığı Yahudileri ‘yedek asker’ olarak Gazze’ye dolduran, paralı askerlerle Gazze’de soykırım suçları işleyen İsrail, 8 aydır 45 kilometrekarelik Gazze Şeridi’nde hiçbir noktada hakimiyet sağlayamıyor.

Gazze’deki insanlık dışı ambargo nedeniyle gıdaya erişemeyen, elektriği ve interneti olmayan, hava gücü bulunmayan, zırhlı araçlara sahip olmayan, takviye mühimmat ve cephane desteği alamayan, devlet imkanlarından mahrum olan Hamas teşkilatının askeri kanadı Kassam Tugayları, kısıtlı imkanlara rağmen hemen her gün İsrail ordusuna inanılmaz darbeler indiriyor. Bakara Suresi’nin “Nice sayıca az bir topluluk Allah’ın izniyle sayıca daha çok olan bir topluluğa galip gelmiştir.” mealindeki 249. Ayet-i Kerimesi’nin adeta tecelli ettiği Gazze’de Filistinli mücahidler üst düzey birçok İsrail askerini etkisizleştiriyor, milyonluk tankları hurdaya çeviriyor, İsrail İHA’larını düşürüyor, en elit birliklerini pusuya düşürüp yok ediyor veya esir alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir